Radosť bývať v nádhernom prostredí

Okolie ponúka široké možnosti na zimnú lyžovačku, turistiku, cykloturistiku a v neposlednom rade oddych v blízkych kúpeľoch.

Obec Karlová

Karlová - starobylá obec v turčianskej kotline leží približne 14 km južne od Martina. Prvá pisomná zmienka siaha až do roku 1272. V roku 1990 sa obec osamostatnila od Blatnice a dodnes funguje ako samostatný správny celok v okrese Martin. V súčastnosti žije v obci 112 obyvatelov, z toho 19 detí do 15 rokov. V obci Karlová je založený aj 30-členný dobrovoľný hasičský zbor. Každoročne sa miestni hasiči zúčastňujú hasičských sutaží, čím reprezentujú obec. V kultúrnom živote dominujú akcie, ako sú napríklad privítanie nového roku, fašiangový pochod obcou v maskách s tanečnou zábavou, detský karneval, MDD, deň matiek, futbalový turnaj spojený s guľášom, posedenie s dôchodcami, mikulášsky večierok, a uvítanie detí do života.

Martinske hole blízko neba

Tu zažiješ lyžovačku ako v nebi. V nádhernom prostredí Malej Fatry, vo výške 1 456 metrov nad morom, na mieste s nádhernými výhľadmi na všetky slovenské horstvá, na svahoch s množstvom prírodného snehu počas celej zimy. Tu zažiješ lyžovačku, za ktorou nemusíš chodiť ďaleko. Priamo v srdci Slovenska pri Martine, na svahoch Martinských holí, na 12 denne upravovaných zjazdovkách, na mieste, kam sa oplatí ísť na celé týždne i na jeden deň.

SPA Aquapark Turčianské Teplice

Leží na okraji krásneho kúpeľného parku v Turčianskych Tepliciach. Mesto sa nachádza v Turčianskej kotline medzi Malou a Veľkou Fatrou, v srdci Slovenska, a zároveň len pár kilometrov od geografického stredu Európy. Okolie ponúka široké možnosti na turistiku, cykloturistiku, v lete na kúpanie a v zime na lyžovačku.

Gaderská dolina

Jedna z najznámejších dolín Slovenska. Nachádza sa v strede Turčianskej Veľkej Fatry. Prechádzka Gaderskou dolinou je nenáročná, preto je vhodná aj pre prechádzku s malými deťmi, pre cykloturistov a korčuliarov (dolinou vedie kvalitná asfaltka). Gaderská dolina je jednou z prístupových ciest na Ostredok, Krížnu a ostatné vrcholy hlavného hrebeň

Sme tu pre Vás

Telefón

+421 903 644 491

Reality IQ s.r.o.
Komenského 33
010 01 Žilina

email

lgerebenits@realityiq.sk

Projekt Tri duby

Projekt ponúka na predaj 74 stavebných pozemkov v obci Karlová, ktorá je stredovým bodom medzi Martinom a Turčianskými Teplicami. Pozemky sú rovinaté, napojené na všetky siete s dokonalým výhľadom na Malú a Veľkú Fatru.

duby_footer
reality2

© 2020 – RB Development. Všetky práva vyhradené.

Vytvoril a spravuje BK Process s.r.o.